kolmapäev, 26. mai 2010

Appi, ta kasvab suureks!

Lapsed pidavat kasvama öösiti ning jupikaupa ja tundub, et üks selline kasvuöö ongi hiljuti aset leidnud. Kus meie väike beebi on??? Et visuaalile kindlad raamid anda, sai Mia üle kaalutud ja ära mõõdetud - 15,3 kilo (oioi, kui palju! - ime, et mu selg tunda ei anna) ning 89 cm. Viimase kolme kuuga, siis käisime arsti juures,  kasvanud 3 cm ja kosunud kolm kilo.

Siinjuures tundub kohatu mu jutt, et ta miskit ei söö. Aga vahepeal ta tõepoolest üldse ei söönud, nüüd nagu hakkab taas toidu vastu väikest huvi ilmutama. Aga kuna ta kasvult on tagasihoidlik, siis on meil endiselt palju riideid kasutusel, mille sisse kirjutatud 18-24 kuud või isegi 12-18 kuud. Mugav!

Mõõtmisega läks meil nii, et kasutasime muidugi uksepiidatehnikat. Pärast seda, kui ma olin suutnud Mia kannad korralikult vastu uksepiita fikseerida, väikse träpi värvipliiatsiga uksepiidale teha, selle ära mõõta, ning läksin Plamenile kööki tulemusi teatama, jõudis Mia terve seina värvipliiatsitega täis joonistada. 
Näiteks kalmaaridega oma taldrikult toitis Mia Istrias kohalikke kasse.  Ta on HULL kasside järele.

1 kommentaar:

  1. It is as amazing as her appearance on the world. She was only a feeling or thought 3 years ago, when I heard first about her.

    VastaKustuta